Bako,

MAGDALENA - MILA RADONJIĆ
Dvije godine u vječnosti, a zauvijek u našim srcima.
Vole te FEĐA i ANĐELA
Bako,

Dvije godine u vječnosti, a zauvijek u našim srcima.
Vole te FEĐA i ANĐELA
poslato: 17.06.2026.
Poslednji pozdrav
našem dragom

OLJA, KAĆA, ĐORĐE i VUKOTA
poslato: 17.06.2026.
Последњи поздрав драгом стрицу

Почивај у миру.
Од братанића ЂОКА, МАРКА и МИЛОША и братаничне САЊЕ
poslato: 17.06.2026.
Последњи поздрав драгом стрицу

Нека твоја добра и племенита душа почива у миру.
Од братанића ГОРАНА, ИГОРА и ЗОРАНА и братаничне ЖЕЉКЕ
poslato: 17.06.2026.


Саучешће примамо у Градској капели у Никшићу дана 17.06.2026.
године од 12 до 16 часова и дана 18. 06. од 11 до 15:30 часова.
Сахрана ће се обавити на мјесном гробљу Глибавац у 16 часова.
ОЖАЛОШЋЕНИ:
poslato: 17.06.2026.
18. juna navršava se 40 tužnih dana od kada nije sa nama naš voljeni

Bio si ponos naše porodice, častan, dobar čovjek, uvijek borac za pravdu, naučnik briljantnog uma, ali izuzetne skromnosti. Svojom blagorodnom pojavom, duhovitošću, neiskvarenom dušom djeteta i svojim bezazlenim šalama radovao si sve koji su te poznavali.
Kao što rekoše tvoji profesori: ... „IMAO SE RAŠTA I RODITI“ ... da na nebo ide najbolji od njih, da u rajskim vrtovima podiže kolekcije nebeskog voća.
Pričamo o tebi kao da si tu, a uspomene nam izmame i osmijeh i tugu. Ostaje nam velika žal za neostvarenim planovima, porodičnim okupljanjima ... našim Nikšićem ... našim Dabovićima...
Kažu da ne valje previše tugovati, ali ne zamjeri, ponekad srce pukne i suze krenu same...
Počivaj u miru Božijem!
S ljubavlju i tugom tvoji:
SEKA koju si od milja zvao Kesa i sestrići NIKOLA i GORAN
poslato: 17.06.2026.

Bio si što si i trebao biti, otac koji je brižan i pažljiv.
Bio si kakav si i trebao biti, otac koji vuče
i koji trasira put svojoj djeci.
Bio si dje si i trebao biti, uvjek blizu i uvjek na vrijeme
da pružiš ljubav i pravi savjet.
Sada stari moj počivaj u miru i znaj
da ću Te zauvjek u srcu čuvati.
Tvoj sin ALEKSANDAR
poslato: 17.06.2026.
Voljeni naš

Opraštamo se od Tebe sa velikim bolom i tugom, uz žal za propuštenim vremenom u kojem bi nam i dalje uljepšavao djetinstvo.
Hvala Ti za svu ljubav i pažnju koju si nam pružio.
Ostaćeš zauvjek u našim srcima i mislima.
Tvoji unuci:
SARA, TEODORA i PAVLE
poslato: 17.06.2026.
Voljeni moj

Hvala ti što si bio moj životni saputnik i što si zajednički gradeći porodicu moj život učinio ljepšim.
Dok god moje srce kuca,
u njemu ćeš imati posebno mjesto.
Tvoja supruga LJILJA
poslato: 17.06.2026.
Dragi moj

Iako te više ne mogu vidjeti, osjećam te u svakom lijepom sjećanju koje nosim u srcu.
Hvala ti za svu ljubav, podršku i dobrotu
koju si mi pružio.
Hvala ti što si bio najbolji otac
kojeg sam mogla poželjeti.
Sve što jesam, velikim dijelom dugujem tebi.
Voli te tvoja mala
kćerka ALEKSANDRA
poslato: 17.06.2026.