Poslednje sačuvane čitulje

Navršava se četrdeset dana od kada nisi sa nama, majko draga

 ČEDOMILA PEKOVIĆ-KABALY
ČEDOMILA PEKOVIĆ-KABALY

Šta da ti kažem anđele moj, bila si borac, majka, otac, moje sve.
Ti si moj ponos, moje jedino što sam voljela na ovom svijetu, i neću se nikada pomiriti sa činjenicom da si otišla.
Ti si moja desna ruka bila i ostala.

Volim te majko.

Tvoja TAMARA

Pomen, poslato: 07.12.2024.

Vezane čitulje

Sa bolom i tugom obavještavamo rodbinu i prijatelje da je naša draga

KABALY ČEDOMILA-ČEDA
KABALY ČEDOMILA-ČEDA

pok. Božidara Pekovića

preminula u Beču dana 03.11.2024. godine.
Saučešće primamo u gradskoj kapeli Nikšić dana 07.11.2024. od 11 do 16 časova i dana 08.11.2024. od 11 do 14:30 časova.
Sahrana će se obaviti na groblju iza manastira u 15 časova.

OŽALOŠĆENI: kćerke TAMARA i KARMEN, sin TOMAS, unuci VIKTOR i LUKA, zetovi VLADAN i MARKO, sestra OLGA sa porodicom, brat JOVAN sa porodicom, porodica pokojnog brata RULA, stric BOGDAN sa porodicom, strina SENKA sa porodicom, brat i sestre od pokojnog strica MILOVANA, tetke ZORKA i ZAGORKA sa porodicama, braća i sestra od ujaka i ostala rodbina PEKOVIĆ i RADULOVIĆ.

Umrlica, poslato: 06.11.2024.

Navršava se godina dana od smrti naše drage tetke i zaove

ČEDE PEKOVIĆ
ČEDE PEKOVIĆ

Tvoj osmjeh i dalje grije naše dane.
Nedostaješ nam.

Tvoji: MILIJANA, SVETLANA, KRISTINA, BOŽIDAR i VLADAN

Pomen, poslato: 25.10.2025.

Draga majko

Čedomila Kabaly
ČEDOMILA-ČEDA KABALY

rođena Peković

Majko nedostaješ, sve tvoje prepoznajem u sebi, te osobine me samo još više posjećaju da nijesi tu. Možda nisi fizički, ali jesi dušom više nego ikad prije. Gledam u oči bolu, ali se ne dam, idem dalje kao što si me Ti majko učila, borim se ali tuga sve otežava, svakim danom sve više i više.

Majko, ti znaš da je tvoja ćerka borac, koji nikad ne odustaje jer zna ko je rodio i ko joj aplaudira za sve uspjehu odozgo sa neba, i ko se raduje svakom mom uspjehu.

Majko, živiš u svakom mom uzdahu i sjećanju.
Počivaj u miru i znaj da si vječno voljena i nikad zaboravljena sve dok imaš mene moja posebna bjela Ružo.

Tvoja TAMARA

Pomen, poslato: 25.10.2025.

Sjećanje na voljenu majku i baku

Čedomila Kabaly
ČEDOMILU-ČEDU KABALY

rođena Peković

Navršava se godina dana od kako si nas napustila, a boli i tuga ne prolaze. Svaki dan te spominjemo, svaka uspomena na tebe grije i boli u isto vrijeme.

Nedostaješ nam beskrajno- tvoja dobrata, tvoj glas, tvoj osmjeh.

Tvoju ljubav nosimo u srcima, a tvoji unuci odrastaju uz priču o tebi.

Zauvijek ćeš živjeti u nama.
Volimo te beskrajno.

Tvoja ćerka KARMEN, zet MARKO i unuci VIKTOR, LUKA i OSKAR

Pomen, poslato: 25.10.2025.

Драгој сестри, заови и тетки

ČEDOMILA KABALY 
ЧЕДОМИЛИ КАБАЛY ПЕКОВИЋ

Живот је саткан од изненадних растанака.
Твој одлазак био је изненадан, али сваки долазак код тебе доносио је ону ријетку искрену срдачност која остаје заувијек у сјећању.

Почивај у миру.

Брат ЈОВАН-ЈОЛЕ са породицом

Pomen, poslato: 24.10.2025.

Navršava se godina od smrti naše voljene majke

ČEDOMILA KABALY
ČEDOMILE-ČEDE KABALY

rođene Peković

Majko, vrijeme prolazi, a čini se kao da su te anđeli poveli juče. Ti nisi majka koja ostavlja svoju djecu, zato znamo da nas i dalje čuvaš i gledaš sa nekog boljeg mjesta.
Život bez tebe je bolan, dom nije dom bez majčinske ljubavi, a dani prolaze dok te mi još uvijek tražimo u svakom trenutku našeg zivota.
Majko, znaš li koliko je teško nositi ovu bol? Znaš li koloko nam nedostaješ? Znaš li koliko te trebamo? Nema te, a ipak si u svemu- mislimo na tebe svaki trenutak. Još se nadamo tvom osmijehu i zagrljaju, majko naša mila.
Dali su oni gore svjesni koga su dobili? A mi ovdje, dolje svjesni smo koga smo izgubili.
Bila si najbolja majka, žena, sestra, iskren prijatel. Ponosni smo što smo dio tebe i što si ti dio nas. Tvoj odlazak boli kao prvog dana, kada je zauvijek stalo plemenito srce i najbolja duša zaspala vječnim snom.
Sve dok živimo mi, živiš i ti, majko. Nedostaješ nam za sve što je bilo i što će biti. Sve dok plamen ljubavi gori u našim srcima, Ti si besmrtna.

U subotu 25.10.2025. u 10 časova porodica će posjetiti njenu vječnu kuću i održati godišnji pomen.

Tvoja porodica: ćerke TAMARA i KARMEN, sin TOMAS, unuci VIKTOR, LUKA i OSKAR, zetovi VLADAN i MARKO

Pomen, poslato: 24.10.2025.

Navršava se četrdest dana od kada nijesi sa nama naša najmilija

 ČEDOMILA PEKOVIĆ-KABALY
ČEDOMILA PEKOVIĆ-KABALY

Nije prošao dan bez suza za tvojim osmjehom, bez pomisli i molitve za tvojom plemenitom i čestitom dušom.
Naši životi postali su Hram sećanja na tebe i tvoju hrabrost a naša ipak tužna srca, biće zauvijek ispunjena neopisivom ljubavllju za tobom.

Tvoja djeca: TAMARA, KARMEN, TOMAS i zetovi VLADAN i MARKO

Pomen, poslato: 07.12.2024.

Četrdeset dana od kada nijesi sa nama majko mila, bako draga

ČEDOMILA PEKOVIĆ-KABALY
ČEDOMILA PEKOVIĆ-KABALY

Koliko god vrijeme prolazi ti ćeš zauvijek ostati u našim srcima. Dio si nas, neizbrisiva i nezamjenjiva i uvijek ćeš nam nedostajati. Volimo te više od svega na svijetu.

Ćerka KARMEN, unuci VIKTOR, LUKA i zet MARKO

Pomen, poslato: 07.12.2024.

Poslednji pozdrav dragoj

KABALY ČEDOMILA-ČEDA
ČEDI

Neka tvoja plemenita duša počiva u miru.
Zauvijek ćeš ostati u našim srcima.

Tetka ZORKA sa porodicom

Posljednji pozdrav, poslato: 07.11.2024.

Poslednji pozdrav dragoj sestri, tetki i zaovi

Čedomila Kabaly
ČEDI

Hvala ti za lijepe trenutke provedene sa tobom, za ljubav, dobrotu i pažnju koju si nam pružala.

JOVAN-Jodža PEKOVIĆ sa porodicom

Posljednji pozdrav, poslato: 07.11.2024.

Draga tetka

Čedomila Kabaly
ČEDA

Sa ljubavlju i ponosom čuvamo uspomene na tvoju dobrotu i ljubav koju si nam dala.

Tvoji IVANA, IVAN i JOVANA sa porodicama

Posljednji pozdrav, poslato: 07.11.2024.

ČEDOMILA- ČEDA KABALY
ČEDOMILA- Čeda KABALY
rođena Peković

Majko moja ne znam kojim riječima da se oprostim od Tebe. Beskrajno hvala što si baš Ti bila moja majka.Živjet ćeš vječno zvijezdo najsjajnija...Vidimo se gore..

Tvoja kćerka TAMARA

Posljednji pozdrav, poslato: 06.11.2024.

ČEDOMILA- Čeda KABALY
ČEDOMILA- Čeda KABALY
rođena Peković

Pobjednice moja, moj veliki borcu. Ne brini ništa sve će biti onako kako si ti željela. Ponosu moj, uzoru moj, ljubavi moja, lijepa, nasmijana... Spavaj mirno Anđele moj.

Tvoja kćerka TAMARA

Posljednji pozdrav, poslato: 06.11.2024.

ČEDOMILA – ČEDA KABALY
ČEDOMILA – Čeda KABALY
rođena Peković

Majko, tu si sa nama zauvjek, dok mi živimo živiš i ti Anđele naš.

Tvoja kćerka TAMARA i zet VLADAN

Posljednji pozdrav, poslato: 06.11.2024.

ČEDOMILA- Čeda KABALY
ČEDOMILA- Čeda KABALY
rođena Peković

Draga naša majko i bako, tvoja ljubav, tvoja nježnost i snaga ostaju zauvijek u našim srcima. Nijesi više sa nama ali živiš kroz nas u svemu što radimo.

Zauvijek te vole tvoja kćerka KARMEN, zet i unuci

Posljednji pozdrav, poslato: 06.11.2024.

ČEDOMILA- ČEDA KABALY
ČEDOMILA- Čeda KABALY
rođena Peković

Majko moja zauvjek ćeš ostati u mom srcu. Tvoj zagrljaj i tvoj osmjeh će mi zauvjek nedostajati, ali tvoja ljubav će me vjećno pratiti.

Tvoj sin TOMAS

Posljednji pozdrav, poslato: 06.11.2024.

ČEDOMILA- Čeda KABALY
ČEDOMILA- Čeda KABALY
rođena Peković

Bako naša, zauvjek ćeš živjeti u našim srcima i sjećanjima. Tvoja ljubav, toplina i blagi osmjeh ostavili su neizbrisiv trag u našim životima.

Vole te tvoji unuci VIKTOR i LUKA

Posljednji pozdrav, poslato: 06.11.2024.

ČEDOMILA – ČEDA KABALY
ČEDOMILA – ČEDA KABALY
rođena Peković

Majko naša, hvala ti za pravi put koji si nam pokazala, kao i za svu ljubav koju si nam pružila.
Neka te Anđeli čuvaju.

Tvoja djeca TAMARA, KARMEN i TOMAS

Posljednji pozdrav, poslato: 06.11.2024.



Send this to a friend