Poslednji pozdrav
sa mora mom voljenom

ĐOTU
Iako smo sada miljama, morima i okeanima daleko, za mene ti nisi umro.
Živjećeš u meni i svima nama koji smo te voljeli i imali privilegiju da sa tobom obostrano živimo.
Čuvaću te od zaborava i nosiću te u mom srcu, zauvijek.
Nedostajaće mi trenutci sa tobom, nedostajaće mi tvoje "Naprijed!" koje si uzviknuo svakome ko bi pokucao na tvoja vrata.
Zauvijek ću te voljeti i neka ti je laka crna zemlja.
Tvoj VLADIMIR



