Godina i po, od kad je otišla

DRAGICA Veljka ZEČEVIĆ
Dok mi suze kvase umorno lice, gledam se u ogledalo i sve moje crte na tebe liče.
Liči majko i još jedno, moje najmlađe i najmanje čedo. Dok gledam nju, tebe vidim, pa se miješa i sreća i tuga.
Zahvalih se Bogu što mi nju dade, jer u njoj tvoj mi lik ostade.
U bolu za tobom,
kćerka RADMILA BARAC sa porodicom












