
TATA
Prošle su dvije godine otkako si nas napustio, a bol i praznina su i dalje isti kao prvog dana. Iza tebe je ostala neka čudna i bolna praznina. Uspomenu na tebe čuvaću dok sam živa, jer nedostaješ u svakom trenu i svakoj misli.
Tvoja SNEŽANA sa porodicom






