Prošla je tužna godina otkako nisi sa nama, dragi

ĆAKO
Vrijeme prolazi, ali ljubav, uspomene i tvoj lik ostaju zauvijek u našim srcima.
Nedostaje nam tvoja riječ, tvoj osmijeh i snaga kojom si nas vodio kroz život.
Sa ponosom čuvamo sve što si nam ostavio i sa tugom nosimo prazninu koju niko ne može ispuniti.
Hvala ti za svu ljubav, pažnju i dobrotu koju si nam pružio.
Nikada nećeš biti zaboravljen.
Vole te, i s ljubavlju te se sjećaju
tvoji: RAJKO, MILICA i GAGA




