Bol i tuga ne jenjava, dani prolaze ti nedostaješ u svemu

IVA PESOCKI
Sine moj, srećo, misli su sa tobom, ujutru se budim sa tobom i sa tobom spavam kao nekad.
Čekam da dođeš sa posla ali tebe nema, nema svijetla u tvojoj sobi, tuga, tuga, bol i čežnja da te ljubim i mazim.
Noći teške i duge, tuga sve veća, teško je tebe nema, a njemu i sestri šaljem suze naše, da ih prate dok su živi.
Vole te i tuguju NANA i NENA







