Навршава се 40 дана од када није са нама наша мајка

ЉИЉА КАДИЋ
Мајко!
Када ми је тешко и душа ме боли, гледам у небо јер тамо је неко кога волим и ко ме воли.
Кажу да људи умиру тек онда када буду заборављени, а ти никада заборављена бити нећеш.
Са поносом те у срцу носи
твој син ЖЕЉКО КАДИЋ







