Prije godinu dana zauvijek si otišao iz našeg zagrljaja, ali nikada iz naših srca.

MARKO
Vrijeme prolazi, ali ostaju uspomene koje čuvamo kao najveće blago i ljubav koju ni vrijeme, ni smrt ne mogu ugasiti.
Živimo sa tugom, ali i sa ponosom što smo imale tebe za brata.
Hvala ti za svaku lijepu riječ, za svaku podršku, za svaki trenutak koji si nam poklonio. Hvala ti što si bio baš takav brat kakvog bi svako poželio da ima.
Vole te zauvijek tvoje sestre ANĐELA i MARIJANA











