
ČIKA MIJO
Čuvao si me kao svog Pekija, volio si me kao da sam tvoja unuka,
ti si čika Mijo bio moj čuvar na zemlji, a sad molim te budi moj anđeo čuvar sa neba.
Ja sam dobro, ne sjekiraj se, nista me ne boli, sve će proći, samo neće proći bol sto sam te izgubila...
Ja sam mala, al te nikad neću zaboraviti!!!
Tvoja BEKANA (Teodora)
