Najboljem tati i deki

MIŠKU JELIĆU
Bio si moj najveći oslonac u životu. Mojoj Simoni nisi bio samo deda, bio si joj tata i onaj koji je rodio, kako bi ona rekla. Ni daleka Amerika tebi nije bila prepreka samo da budeš sa nama. A ja ti tata dođoh nakon pet dugih godina. Ti si me dočekao i umjesto da me ispratiš, ja pratim tebe u Carstvo nebesko.
Pratimo te na Vidovdan, odakle je sve počelo sa tvojim rođenjem na tvom Kosovu.
Ja ti tata neću reći da je ovo poslednji pozdrav, već kud god da krenem, tebi se vraćam ponovo! Volimo te.
Zauvijek tvoje, SIMONA i TANJA



