4 godine bez tebe

SINE NAŠ
4 godine su od kako je vrijeme stalo za one koji su te najviše voljeli.
Dani prolaze, smjenjuju se jutra i noći, ali bol ne jenjava.
4 godine bez tvog osmijeha, bez tvog glasa "Evo me stigao sam."
Majka čeka da se vrate otvorena, otac te traži i doziva a brat čeka da ga zovneš.
Rano naša iako te nema ti si sa nama.
Tvoji:
otac IVO, majka NENA, brat STEFAN







