40 je dana od kada je preminula naša draga

VINKA - VANJA NOVOSEL
Svaki trenutak si u našim mislima i srcima.
Volimo te i čuvamo od zaborava.
Pozivamo rodbinu, kumove i prijatelje da u subotu 27. juna u 10 časova na gradskom groblju na Žabljaku sa nama posjete Vanjinu vječnu kuću.
OŽALOŠĆENA PORODICA



