Poslednji pozdrav dragom drugu

VLADU
Kad smo se zadnji put sreli, toliko smo se smijali i šalili...
Niko nije mogao ni da nasluti da nam je to bio poslednji put.
Taj tvoj prepoznatljivi osmijeh mi je i dalje pred očima, a jutros me dočekala ova strašna tišina koja kida srce. Bol je toliko jaka da nemam snage ni da se suočim sa tvojim odlaskom, niti da dođem da te ispratim na vječni počinak.
Preteško je, brate moj... Oprosti mi.
Čuvaću onaj naš zadnji smijeh kao najveće blago dok god sam živ.
Putuj s anđelima.
Tvoj drug ILIJA RADMANOVIĆ




