Sa neizmjernom boli opraštam se od mog

VLADA
Ne mogu da prihvatim da te više nema, i da više nikada neću čuti tvoj glas ni vidjeti tvoj osmijeh. Bio si mi mnogo više od druga, bio si mi kao drugi brat.
Bio si tih i nenametljiv, a imao si dušu kakvu rijetku ko ima. Nikad sa tobom nije bilo dosadno i uvijek si znao da nas nasmiješ. Otišao si prerano i ostavio veliku prazninu. Zauvijek ćeš ostati u mom srcu i sjećanju.
Počivaj u miru anđele moj.
Tvoja SARA





