Dragoj mami, tašti i baki

VOJISLAVI - BEBI MARKOVIĆ
Prošlo je 40 dana od kada je tvoja duša napustila ovaj svijet, a meni se čini kao čitava vječnost.
Cijeli sam život živjela u strahu kada će se to desiti. Znala sam da ću tada ostati bez najveće ljubavi, zaštite i podrške. Imati takvu majku i baku bio je najveći dar od Boga. Ne postoje riječi kojima ti mogu zahvaliti za sve.
U svakom danu te nosim u sebi, u svakoj tišini osjetim koliko mi nedostaješ, svaki trenutak bez tebe boli sve više...
Ponosna što sam bila tvoja ćerka, a sada toliko tužna što te više nemam, da te opet zagrlim i još jednom kažem koliko te volim!
Počivaj u miru sa anđelima na nebu, moja najbolja mamice i bako.
MILA, MIRO, MATEJA i MIA



