Moja

MAJKI
Prošlo je 40 dana od kad si otišla, kažu da vremenom bude lakše a meni je sve teže!
Teže što hoću da pričamo, da ti se obratim, da podijelim s tobom i dobro i loše kao što smo uvijek dijelili.
Dobro, ti si me učila da život uvijek ide dalje i budi spreman za sve što ti se desi! Za utjehu mi je što sad ideš na bolje mjesto, bićeš spokojna i srećna, sa mojim tatom, svojom majkom i ostalima...
Naučila si me da živim i ne bojim se ničeg u životu a sad se ne bojim ni smrti jer znam da me ti tamo čekaš!
Pokušat ću da tvoje vaspitanje i odgoj prenesem na kćerku Hristinu u mjeri u kojoj to najviše budem mogao!
Majkice, ljubim te i volim, budi spokojna i sa Bogom!
Voli te
Tvoj Braco
NIKA MARKOVIĆ



