Jedinom bratu

ŽELJKU
Prođe šest mjeseci a ja se i dalje borim sa tim ružnim snom.
Trgnem se i pomislim nije istina, nije pošao, tu je moj Žeka.
A onda me stvarnost ponovo zaboli.
Nedostaješ mi svakog dana.
Nedostaje mi da te zagrlim, da ti čujem glas, da se nasmijemo zajedno nedeljom kao nekad.
Voli te sestra i čuva uspomenu na tebe u svom srcu.
Počivaj u miru.
Tvoji:
ŽANA, NIKOLA i NADA











