40 preteških dana je od kada nije sa nama naš voljeni

ŽELJKO STOJIĆ
Bio si naš oslonac, podrška i naš najbolji prijatelj.
Jedina utjeha nam je da si na nekom ljepšem mjestu gdje te više ništa ne boli.
Ako je postojao anđeo u ljudskom obliku onda si to bio ti, uvijek nasmijan, pozitivan i pun razumijevanja, zato nam te Bog i uzeo jer on sebi bira najbolje.
Neka ti je vječan pomen i Carstvo nebesko.
Tvoji
SVETLANA, MILICA i BOŽIDAR